Nasıl yardımcı olabiliriz?
Menu
SEPETİNİZ

Sıkça Sorulan Sorular

Hayır. Era 111 Halı Şampuanları Yurtiçinde adresinize ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Evet sitemiz üzerinde kredi kartı sistemi aktif olup, sitemiz üzerinden sipariş verebilir ve güvenle ödeme yapabilirsiniz

İstanbul , Ankara ve Ege gönderileri % 90 oranında 1 gün sonra elinizde olmaktadır. Karadeniz, İç ve Doğu Anadolu ile Güneydoğu ve Trakya bölgeleri 2 ila 5 gün içerisinde elinizde olmaktadır. Sayılan bölgelerin ilçelerinde 1 haftayı bulduğu olabilmektedir. Stok seviyeniz belirli bir miktarın altına düştükten sonra sipariş vermenizde fayda vardır.


Era 111 Halı Şampuanı, Halı Yıkama Firmaları için üretilmiş Profesyonel bir üründür. Malesef küçük ambalajlarda üretilmemektedir.

Hayır. Era 111 Halı Şampuanı ikisi bir arada bir üründür. İlave yumuşatıcı kullanımına gerek yoktur.

Evet. Makina halıları, El dokuma ve Yün halılar olmak üzere, bütün halılarda kullanabilirsiniz. El dokuma ve Yün halılar yıkanırken belirli kurallara uymak gereklidir. Bu bilgilere aşağıda bulunan alt linklerden ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı müşterilerimiz arasında yaptığımız istatistikler neticesinde, sistemini oturtturmuş, iyi fırçalama yapan, (bakınız: sitemiz iyileştirilmiş, etkili halı yıkama teknikleri ve Era 111 isimli makale) tecrübeli firmaların büyük çoğunluğunun; Era 111 Halı Şampuanı ile birlikte başkaca yan ürün kullanmadıklarını tespit ettik. ( % 80 kadarı) Era 111 içeriğinde maximum düzeyde leke sökücü ve noniyonik aktifler mevcuttur. Lakin bizim veya başka firmaların üretmiş olduğu, leke sökücü veya çamaşır suyu gibi ürünleri kullanan halı yıkama firmaları da vardır. Her şeye rağmen kullanmak istemeniz halinde, halıların kirlilik durumlarına göre hazırlamış olduğunuz sulu karışıma, bir miktar ilave yapabilirsiniz. Çamaşır suyu ilavesi yapmak istemeniz halinde; Era 111 Halı Şampuanının, çamaşır suyu ile birlikte kullanılmasında, ürünün özelliklerini etkileyecek , kimyasal bir tepkime bulunmamaktadır, yani ürün özelliklerini kaybetmez. Çamaşır suyunun fazla kullanımının halı ömrünü kısalttığı unutulmamalıdır.Gezinme deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası.