Nasıl yardımcı olabiliriz?
Menu
SEPETİNİZ

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

SABUNCUOĞLU KİMYA ANONİM ŞİRKETİ

Üretim Tesisi İzmir İTOB ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ nde bulunan firmamız SABUNCUOĞLU KİMYA A.Ş. temizlik ve kozmetik ürünleri imalatının yanı sıra, performans kimyasalları alanında da uzmanlaşarak, bu alanda da yeni çalışmalar yürüten AR&GE odaklı bir kuruluştur. Belirli alan ve sektörlere yönelik özel ürünler de üreten firmamız, yenilenebilir sürdürülebilir hammaddelere dayalı , biyolojik parçalanabilirlikleri yüksek, doğa dostu, yüksek performanslı ürünler üretmeye özen göstermektedir. 

Ülkemizin dışa bağımlı hammadde ithalatını azaltmaya yönelik yerli ham maddeler üretme konusunda AR - GE çalışmaları yürütmektedir.Üretmiş olduğu konsantre ürünlerin yanısıra,belirli sektörlere yönelik, ağır hizmet, yüksek performanslı ürünler üreten firmamız, tüm çalışmalarında toplam kalite yönetimi ve sürekli AR&GE prensibi ile hareket ederek ne yaparsan en iyisini yap felsefesi ile üretim yapmaktadır. Kendi laboratuvarlarında geliştirdiği formülleri ile doğal ve yenilenebilir hammaddelere dayalı üretim prosesleri ve ürünler geliştiren şirketimiz, yaptığı her işte ve üründe en iyisi olma düşüncesi ile hareket etmekte ve tüm çalışmalarını bu fikirler doğrultusunda yürütmektedir. 

99% memnuniyet oranıyla bizimle çalışan 19.000+ kullanıcımıza ürünlerimizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.


Gezinme deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası.