***Türkiye Halı Yıkama Kalite Kulübü***

TÜRKİYE HALI YIKAMA KALİTE KULÜBÜ NEDİR ?

Türkiye Halı Yıkama Kalite Kulübü Türkiye geneli 6.000 den fazla Era 111 Halı Şampuanı Kullanıcısının oluşturduğu bir kalite hareketidir.
Era 111 Halı Şampuanı kullanıcısı her işletme kalite kulübü üyesidir.
Kalite kulübü üyesi olmak için Era 111 Halı Şampuanı Kullanıcısı olmanız yeterlidir. Üyeler günlük 50 bin ile 100 bin civarında ziyaretçisi olan kulübün
resmi sitesi www.haliyikamaturkiye.com adresinde son kullanıcılara refere edilmekte, zaman zaman kulüp çatısı altında çeşitli organizasyonlar düzenlenmektedir.
Kulüp üye numaranızı firmamızdan yada www.haliyikamaturkiye.com dan öğrenebilirsiniz.
Araçlarınıza yapıştırmak için üyesi olduğunuzu belirten kulüp çıkartmalarını bizden isteyebilirsiniz.
Era 111 Kullanıcılarının talep etmesi halinde kulüp logosunun baskıya uygun hali tarafınıza mail atılmaktadır.
Bu logoyu ve üye numaranızı halı teslimat makbuzlarınızın arkasına , halı poşetlerinize ya da broşürlerinize de koydurabilirsiniz.

Era 111 Halı Şampuanı kullanıcıları kaliteye önem veren seçkin firmalardır. Türkiye Halı Yıkama Kalite Kulübü de Era 111 kullanıcılarını
müşteriler nezdinde desteklemek, farklılıklarını daha iyi ifade edebilmelerine olanak sağlamak amacı ile oluşturulmuştur.

STANDARTLAR:

1- Kulüp Üyesi Firmalarımız Era 111 Halı Şampuanı kullanırlar. Müşterilerinin sağlığını riske etmemek için izinsiz,merdiven altı yerlerde üretilen yada Halı için üretilmemiş başka amaçlı ürünleri asla kullanmazlar.
2- İşlerinde Profesyoneldirler. Halı Yıkama işini en ince detaylarına kadar bilir, bir halının en iyi nasıl ve hangi tekniklerle yıkanması gerektiğini çok iyi bilirler.
3- Halı üzerinde çocukların ve hane halkının yaşadığını her zaman akıllarında tutar , işlerine gereken önemi gösterir, titiz davranırlar.
4- SABUNCUOĞLU KİMYA A.Ş ve onun organize ettiği HAYTEM ( Halı Yıkama Teknik Eğitim Merkezi ) tarafından sağlanan eğitim olanakları çerçevesinde eğitim alırlar.
5- Ticari etik ve ahlaka riayet ederler.
6- Halılarınızı mümkün olan en kısa zamanda teslim etmeye çalışırlar.

KANITLAR:

Sitemizde bulunan makaleler ile Türkiye Halı Yıkama Rehberi yani Halı Yıkamanın Kitabı bu firmalar ve Sabuncuoğlu Kimya A.Ş AR&GE Tarafından yazılmıştır.
Son 10 yıldır hızla gelişen halı yıkama sektörünün standartları, yaptığı yayınlar ve bünyesinde bulunan yıllarca halı yıkama işi yapmış deneyimli personeller ve Kimyagerler nedeni ile Sabuncuoğlu Kimya A.Ş tarafından oluşturulmakta, sektöre yön verilmektedir.
Kalite için Türkiye de üretilen otomatik halı yıkama makinalarına gelberi aparatı bu yayınlar sayesinde yine www.haliyikamaturkiye.com dolayısı ile Sabuncuoğlu Kimya AR&GE tarafından koydurulmuştur. Bilgi ve deneyimimizin alternatif bir kanıtı olan Türkiye Halı Yıkama Rehberini bu siteden bir kaç gün içerisinde online olarak okuyabileceksiniz.
Sabuncuoğlu Kimya A.Ş.
Endüstriyel Kimyasallar | İthalat | Teknik Destek | Performans Kimyasalları | AR-GE
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI 35.Ü.0086 nolu İZNİYLE ÜRETİLMEKTEDİR. TÜRK MALI halı yıkama şampuanı
halı şampuanı
Whatsapp Sipariş