Menu
SEPETİNİZ

Era 111 Süper Naturemax Yüksek Konsantre Halı Şampuanı 30 Kg

Era 111 Süper Naturemax Yüksek Konsantre Halı Şampuanı 30 Kg
Era 111 Süper Naturemax Yüksek Konsantre Halı Şampuanı 30 Kg
Era 111 Süper Naturemax Yüksek Konsantre Halı Şampuanı 30 Kg
Era 111 Süper Naturemax Yüksek Konsantre Halı Şampuanı 30 Kg
Era 111 Süper Naturemax Yüksek Konsantre Halı Şampuanı 30 Kg
Çok Satan
Era 111 Süper Naturemax Yüksek Konsantre Halı Şampuanı 30 Kg
Era 111 Süper Naturemax Yüksek Konsantre Halı Şampuanı 30 Kg
Era 111 Süper Naturemax Yüksek Konsantre Halı Şampuanı 30 Kg
Era 111 Süper Naturemax Yüksek Konsantre Halı Şampuanı 30 Kg
Era 111 Süper Naturemax Yüksek Konsantre Halı Şampuanı 30 Kg
Era 111 Süper Naturemax Yüksek Konsantre Halı Şampuanı 30 Kg

Ürün Özellikleri

Mükemmel Kılan Özellikler
Kullanım Tipi Ağır Görev - Konsantre
Kullanım Yeri Endsütriyel Halı Yıkama İşletmeleri
Öne Çıkan Farklılıklar Yüksek Parlaklık Verir. (Ege Üniversitesi Parlaklık Raporu Onaylıdır. ) Kolay Durulanır. Yapışkan Kalıntı Bırakmaz. Zengin Köpüklüdür. Aktif Köpük Formülü ile Kirleri Dipten Yüzeye Taşır. Renklerin Canlı Görünmesini Sağlar. Antistatik - Antialerjiktir. Yumuşatıcı Katkılıdır. Düşük Kullanım Maliyeti İle Ekonomiktir.
Performans Test Edilmiş - İleri Düzey
Diğer Teknik Özellikler
CE Belgesi Var
ISO 14001 Belgesi Var
ISO 9001-2018 Belgesi Var
Parlaklık Raporu Var
Sağlık Bakanlığı Onayı Var
Üretim Ruhsatnamesi Var
Üretim Yeri ITOB Organize Sanayi Bölgesi / İzmir
Gün
Saat
Dakika
Saniye
1.845,60 ₺
2.121,60 ₺
Vergiler Hariç: 1.538,00 ₺

Her gün ilerliyoruz ve gelişiyoruz. Amacımız müşterilerimize her zaman beklentilerinin ötesinde, yapabildikleriyle onları etkileyen tüm ihtiyaçlarına cevap veren bir halı şampuanıyla işlerinin gelişmesine katkı sağlamak.

10. yılını dolduran Naturemax yeni teknolojiler kullanılarak üstün AR-GE gücü ile sizlere beklenenin ötesinde tüm zamanların en iyisi halı şampuanın hammaddesi olan Süper Naturamaxın satışını başlattı. Yüksek konsantrasyon özelliği sayesinde şampuanın hammaddesi olan SÜPER NATUREMAX ile 5 bidon halı şampuanını 1 bidona sığdırarak nakliye maliyetlerini düşürdük ve en kaliteli ürünü en ekonomik fiyata kullanabildiğiniz gibi maximum düzeydede verim almanızı sağladık. Rakiplerinin bile kıskanacağı kusursuz özellikleri ile az kullanım ile maliyetleriniz daha aşağı çekilecek ayrıca halılara verdiği parlaklığı ve yumuşaklığı direk göreceksiniz. Ne yaparsan en iyisini yap felsefesiyle çıkmış olduğumuz bu yolda Süper Naturemax Şampuanın Hammaddesi ile tüm zamanların en iyisi olmanın haklı gururu yaşamaktayız.

ERA 111 SÜPERNATUREMAX HALI ŞAMPUANI
Endüstriyel Halı Yıkama işlemlerinde; halıların toz, kir, leke ve diğer kirleticilerden arındırılmasını sağlamak üzere özel olarak formüle edilmiş yüksek etkili bir üründür.

Yalnızca profesyonel kullanım içindir.
Bu Şampuan, halı yüzeyinin derinliklerine nüfuz ederek, kirleri ve lekeleri kökten temizler. Aynı zamanda, halıların renklerini solmadan ve zarar vermeden temizleyerek parlak bir görünüme sahip olmasını sağlar.

Era 111 Halı Şampuanları Profesyonel Halı Yıkama hizmeti sunan işletmeler için ideal bir seçimdir. Dünya genelinde binlerce işletmenin vazgeçilmez yardımcısıdır.

Birçok farklı halı tipi için uygundur.

Koku Nötralize etme teknolojisine sahiptir.

+ Süper Naturemax Şampuanın Hammaddesinin 30 kg ile minimum 5.500 m2 halı yıkama kapasitesi mevcuttur. .

+ 30 kg varil ambalajlarda satışa sunulmaktadır.

+ Makina Halıları ve Her Türlü El dokuma Yün Halının endüstriyel yıkanmasında kullanılır

+ Türkiye ve Avrupada en başarılı 1. sınıf Ağır Hizmet Ultra Konsantre halı şampuanıdır.

+ Konsantrasyon oranı ile kullanım maliyeti en düşük üründür.

+ Parlaklık ve yumuşaklık verir.

+ Profesyoneller için teknik bir üründür.

+ Halı Şampuanının Hammaddesidir.

Kullanım Talimatı :

1 Kg. Süper Naturemax Şampuanın Hammaddesini önce 1 Lt ılık suyla çözüyoruz.

2 Lt haline gelen özel karışımdan 1 lt alıp bu ürünü 100 lt suya ilave ederek yıkama şampuanınızı hazırlamış oluyorsunuz. 1 Kg çözünmüş Süper Naturemax Şampuanın Hammaddesi ile 150-200 m2 arası halı yıkayabilirsinizSulu KarışımDirekt Uygulama
Az Kirli Halılar1 kg/100 Lt oranında sulandırılır.
160-170m² halı üzerine uygulanır.
S şeklinde metrekare başına 5-6 gram dökülür.
Normal Kirli Halılar1 kg/100 Lt oranında sulandırılır.
150-160m² halı üzerine uygulanır.
S şeklinde metrekare başına 7-8 gram dökülür.
Çok Kirli Halılar1 kg/100 Lt oranında sulandırılır.
140-150m² halı üzerine uygulanır.

S şeklinde metrekare başına 9-10 gram dökülür.


KULLANIM OPTİMİZASYONU VE DİĞER AYRINTILAR:

   Otomatik halı yıkama makinası kullanıcıları: Makine haznesine Era 111 Halı Şampuanı koyma oranı ; bant hızının veya deterjanlı su akış miktarının 1kg.halı şampuanı ile 60-70 m2 halı yıkanacak şekide ayarlanması sureti ile belirlenmelidir. ( Örneğin, makinanın deterjan konulacak su haznesi 100 lt ise, bu 100 litre suya 1 kg Era 111 Halı Şampuanı koyunuz ve haznedeki bu çözeltiyi banttan 60-70 M2 halı geçinceye kadar tüketiniz. Haznenin boyutu büyük ise yukarıdaki oranlara göre miktarı artırınız. Not: Halı cinsi, halı kirlilik derecesi,suyun sertlik derecesi,fırça tellerinin sertlik oranı,fırçanın halıya baskı mukavemeti gibi faktörler kullanım oranlarını değiştirebilmektedir

   El tpi Fırça makinesi kullanıcıları: 100 lt. suya 1 kg Era 111 Halı Şampuanı koyup, bu karışımı yukarıdaki tabloda verilen halı kirlilik oranlarına göre uygulamalıdırlar.(Örneğin,yıkama alanına toplamda 60 metrekare halı serilmiş ise 100 lt deterjan karışımlı suyun tamamını bu 60 metrekare halı üzerine yayarak fırçalama işlemine başlanmalıdırlar. Not: Halı cinsi, halı kirlilik derecesi,suyun sertlik derecesi,fırça tellerinin sertlik oranı,fırçanın halıya baskı mukavemeti gibi faktörler kullanım oranlarını değiştirebilmektedir.

   S şekilinde tarif edilen uygulama yıkama yerinde meyilin fazla olması neticesi ile, sulu karışımın halı üzerinde kalmadan akıp gittiği durumlarda, şampuan kullanımı optimize etmek ve israfı önlemek adına önerilmiş bir yöntemdir.Kapağı çivi ile delinmiş bir pet şişe bu iş için uygundur.Bu uygulamanın yapılması halinde Era 111 Halı Şampuanın konsantrasyon oranından ötürü, yüksek viskozitesi (yoğunluk-katılık-kıvam) nedeni ile en az bir misli sulandırılarak yapılmalıdır.

   Yukarıdaki tablo ve anlatımlara göre ayarlama yapamayan, makina kullanıcıları veya yerde yıkama yapanlar: Fırçalama esnasında halıların üzerinde oluşacak köpüğü 5-6 cm yüksekliğinde olacak şekilde ayarlayarak optimizasyon ( en uygun oran ayarlanması) yapabilirler. Örneğin; sık dokunuşlu halılar ile çok kirli halılarda 5-6 cm köpük yüksekliğine ulaşmak için, daha fazla şampuan tatbiki gerekecek,tersi durumlarda daha az şampuan kullanmak gerekecektir.

 • Yıkama öncesi halıların tozunu alınız.
 • Durulama esnasında, gelberi veya diğer öteleme yöntemlerini kullanınız.
 • Yerde Yıkama : Yukarıdaki tabloya göre hazırlayacağınız sulu karışımı, halılara gezdirerek tatbik ediniz.
 • Otamatik Makina Kullanıcıları : Tam otomatik halı yıkama makinenizin haznesine Era 111 Halı Şampuanı koyunuz ve bant hızını 1kg. halı şampuanı ile 60-70 metrekare halı yıkanacak şekilde ayarlayınız.
 • Sert örülmüş fırça veya fırçalar ile optimum oranda fırçalama yapınız veya makinanıza yaptırınız.
 • Ürün İçerisinde yumuşatıcı mevcut olup ilave yumuşatıcı kullanımına gerek yoktur.
 • Yukarıdaki tabloda belirtilen kullanım oranlarına göre, sulu karışım hazırlamadan da 1 misli su ile çözülerek halılar üzerine S şeklindede tatbik edilebilir.
 • Tek yıka - Hızlı yıka - Hemen sık prosesine uyulması sureti ile El Dokuma ve Yün Halılarda güvenle kullanılabilir.
 • Halı cinsleri, fırça sertliği, kirlilik oranları, firma çalışma alışkanlıkları, su sertliği vb faktörler ürünün kullanım oranlarında metrekare başına + - 10 - 15 gram değişiklik oluşturabilir.
 • Halı üreticisinin talimatlarının esas olduğunu unutmayınız.
 • Halılardaki zorlu lekeler ile nasıl mücadele edebileceğinizi ve hangi lekeye hangi ürünü kullanmanız gerektiğini gösteren şemayı incelemek için tıklayınız.
 • İyileştirilmiş Halı Yıkama Metodları İsimli Makalemizi de okumak istermisiniz ? O halde burayı tıklayınız.
 • Kullanım Oranları ve Teknik Konularda firmamızı aramanız halinde Uzman Kimyager Kadromuz size destek sunmaktan mutluluk duyacaklardır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Gezinme deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası.