***Halı Yıkama Teknik Eğitim Merkezi***

HAYTEM NEDİR?

Halı Yıkama Teknik Eğitim Merkezi Türkiye Halı Yıkama Kalite kulübü ve Sabuncuoğlu Kimya A.Ş öncülüğünde ihtiyaç duyan halı yıkama firmalarına, personellerine, meslek mensuplarına eğitim organizasyonu düzenlemek misyonu ile hareket eden bir oluşumdur.

EĞİTİMLERDEN FAYDALANMAK İÇİN;

BİREYSEL EĞİTİMLER:
Eğer İstanbulda iseniz ; Era 111 Halı Şampuanı, yani Sabuncuoğlu Kimya yı aramanız halinde yıllarca halı yıkama işinde yetişmiş tecrübeli teknik personelimiz dileyen halı yıkama firmasını ziyaret etmekte ve istediğiniz her konuda yardımcı olup, fikir paylaşımında bulunulmaktadır.
Eğer Anadoluda iseniz ;Sabuncuoğlu Kimyayı aramanız halinde size halı yıkama konusunda her türlü bilgi desteğinde bulunulmaktadır.
TOPLU EĞİTİMLER :
Sabuncuoğlu Kimya ya gelen eğitim talepleri kişi sayısına göre kayıt altına alınmakta; talep sayısı 100 e ulaştığında toplu eğitim planlaması yapılarak, eğitim organizasyonu gerçekleştirilmektedir.
ORGANİZASYONLAR :
Sürpriz organizasyonlar; SMS yoluyla, Sosyal Medyadan, telefon ile aranarak ya da davetiye gönderilerek organize edilmektedir.
HAYTEM EĞİTİM HATTI: 0850 302 06 28
EĞİTİM KONULARI :
Eğitim Konuları ikiye ayrılmaktadır.
1- MESLEKİ TEKNİK EĞİTİMLER
2- KURUMSALLAŞMA VE HİZMET KALİTESİ Eğitimleridir.
EĞİTİMLERİN VERİLİŞ BİÇİMLERİ :
1- UZAKTAN EĞİTİM
2- BİREBİR EĞİTİM
3- TOPLU EĞİTİM
Uzaktan eğitimler: Anadolu da faaliyet gösteren halı yıkama firmalarına Sabuncuoğlu Kimya Personelince Videolu anlatımlarla desteklenen eğitimlerdir.
Birebir Eğitimler: İstanbul da pilot uygulama olarak devam etmektedir.
Toplu Eğitimler: Eğitim talepleri Sabuncuoğlu Kimya tarafından kayıt altına alınmakta; talep sayısı belirli oranlara yaklaştığında eğitim organizasyonu gerçekleştirilmektedir.
Yönlendirme Eğitimleri: Halı Yıkama firmaları adına Türkiye çapında verilen kaliteli ve ücretsiz eğitimler takip edilerek, dileyen halı yıkama firmalarının katılımına aracılık edilmektedir.
Eğitime katılan tüm katılımcılarımıza katılım belgesi verilecektir.
Eğitimler konusunda daha detaylı bilgi almak için HAYTEM EĞİTİM HATTI : 0850 302 06 28 nolu telefondan yada 0232 210 85 85 numaralı Sabuncuoğlu Kimya Hatlarını arayabilirsiniz.
Sayfanın sözü:
İnsanın kendi aklını her konuda yeterli görmesi yanlıştır. Önemli meselelerde güvendiğimiz akıllı kimselerin düşüncesini sormalıyız. Bizim düşünemediğimizi başkası, onun da düşünemediğini bir başkası düşünüp bizi aydınlatabilir.
Sabuncuoğlu Kimya A.Ş.
Endüstriyel Kimyasallar | İthalat | Teknik Destek | Performans Kimyasalları | AR-GE
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI 35.Ü.0086 nolu İZNİYLE ÜRETİLMEKTEDİR. TÜRK MALI halı yıkama şampuanı
halı şampuanı
Whatsapp Sipariş