Sık Sorulan Sorular

Soru ? : Era 111 Halı Şampuanı Kullanıyorum.Era 111 Logolarını servis aracımda ve reklam broşürlerimde kullanabilir miyim?

Cevap: Evet. Kullanabilirsiniz, bizim için herhangi bir sakıncası yoktur.

Soru ? : Ürünler için kargo ücreti ödüyor muyuz ?
Cevap: Hayır. Era 111 Halı Şampuanları Yurtiçinde adresinize ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Soru ? : Kredi Kartı ile ödeme yapabilir miyim ?
Cevap : Evet sitemiz üzerinde kredi kartı sistemi aktif olup, sitemiz üzerinden sipariş verebilir ve güvenle ödeme yapabilirsiniz

Soru ? : Siparişim kaç günde elimde oluyor ?
Cevap: İstanbul , Ankara ve Ege gönderileri % 90 oranında 1 gün sonra elinizde olmaktadır. Karadeniz, İç ve Doğu Anadolu ile Güneydoğu ve Trakya bölgeleri 2 ila 5 gün içerisinde elinizde olmaktadır. Sayılan bölgelerin ilçelerinde 1 haftayı bulduğu olabilmektedir. Stok seviyeniz belirli bir miktarın altına düştükten sonra sipariş vermenizde fayda vardır.

Soru ? : Ev hanımıyım ürünlerinizin küçük ambalajı yokmu ?
Cevap: Era 111 Halı Şampuanı, Halı Yıkama Firmaları için üretilmiş Profesyonel bir üründür. Malesef küçük ambalajlarda üretilmemektedir.

Soru ? : Era 111 Halı Şampuanı kullanınca, yumuşatıcı kullanmaya gerek varmıdır ?
Cevap: Hayır. Era 111 Halı Şampuanı ikisi bir arada bir üründür. İlave yumuşatıcı kullanımına gerek yoktur.

Soru ? : Era 111 Halı Yıkama Şampuanını bütün halılarda kullanabilir miyim ?
Cevap: Evet. Makina halıları, El dokuma ve Yün halılar olmak üzere, bütün halılarda kullanabilirsiniz. El dokuma ve Yün halılar yıkanırken belirli kurallara uymak gereklidir. Bu bilgilere aşağıda bulunan alt linklerden ulaşabilirsiniz.

Soru ? : Era 111 Halı Şampuanı ile birlikte, karışım suyuna başkaca leke sökücü, çamaşır suyu vb. takviye ürün atmalımıyım ?
Cevap : Kullanıcı müşterilerimiz arasında yaptığımız istatistikler neticesinde, sistemini oturtturmuş, iyi fırçalama yapan, (bakınız: sitemiz iyileştirilmiş, etkili halı yıkama teknikleri ve Era 111 isimli makale) tecrübeli firmaların büyük çoğunluğunun; Era 111 Halı Şampuanı ile birlikte başkaca yan ürün kullanmadıklarını tespit ettik. ( % 80 kadarı) Era 111 içeriğinde maximum düzeyde leke sökücü ve noniyonik aktifler mevcuttur. Lakin bizim veya başka firmaların üretmiş olduğu, leke sökücü veya çamaşır suyu gibi ürünleri kullanan halı yıkama firmaları da vardır. Her şeye rağmen kullanmak istemeniz halinde, halıların kirlilik durumlarına göre hazırlamış olduğunuz sulu karışıma, bir miktar ilave yapabilirsiniz. Çamaşır suyu ilavesi yapmak istemeniz halinde; Era 111 Halı Şampuanının, çamaşır suyu ile birlikte kullanılmasında, ürünün özelliklerini etkileyecek , kimyasal bir tepkime bulunmamaktadır, yani ürün özelliklerini kaybetmez. Çamaşır suyunun fazla kullanımının halı ömrünü kısalttığı unutulmamalıdır.

halı yıkama şampuanı

Sabuncuoğlu Kimya A.Ş.
Endüstriyel Kimyasallar | İthalat | Teknik Destek | Performans Kimyasalları | AR-GE
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI 35.Ü.0086 nolu İZNİYLE ÜRETİLMEKTEDİR. TÜRK MALI halı yıkama şampuanı
halı şampuanı
Whatsapp Sipariş