Nasıl yardımcı olabiliriz?
Menu
SEPETİNİZ

Blog RSS Feed

05 Mar Saç Şampuanı ile Halı Yıkanır Mı ?
0 95
Saç şampuanı, genellikle halı yıkamak için uygun bir ürün değildir. Saç şampuanları, insan saçı üzerindeki yağı ve kirleri temizlemeye odaklanan formü..
05 Mar Halı Yıkamacılar Hangi Deterjanı Kullanıyor ?
0 65
Halı Yıkamacılar Hangi Deterjanı Kullanıyor?Halı yıkamacılar, genellikle profesyonel halı temizleme hizmeti sunan uzmanlardır ve halı temizliği için ö..
05 Mar Evde Halı Yıkarken Hangi Deterjan Kullanılır?
0 72
Evde Halı Yıkarken Hangi Deterjan Kullanılır?Evde halı yıkarken deterjan seçimi, halının özellikleri ve kumaş türü göz önünde bulundurularak yapılmalı..
05 Mar Halı Hangi Şampuanla Yıkanır?
0 99
Halı Hangi Şampuanla Yıkanır ?Halı temizliği için doğru şampuanı seçmek, hem halının ömrünü uzatmak hem de temiz bir görünüm sağlamak açısından önemli..
06 Kas ERA 111 Naturemax Halı Şampuanı Parlaklık Raporu
0 232
ERA 111 Naturemax Halı Şampuanı Leke Raporu2015 Yılında ERA 111 Naturemax Halı Şampuanı ile Ege Üniversitesi Tekstil ve Konfeksiyon Araştırma - Uygula..
05 Kas El Dokuma ve Yün Halılarda Boya Alma ve Renk Düzeltme İşlemleri
0 2299
El dokuma ve yün halıların, yanlış yöntem ve tekniklerle yıkanması sonucu, halıların renkleri birbirine karışarak, koyu renkler açık renkler üzerinde ..
04 Kas El Dokuma Ve Yün Halı Yıkama Teknikleri
0 704
Bu tür halılarda yıkama esnasında en büyük sorun halıların renklerinin birbirine karıştırılmasıdır.Bu tür halıların yıkanması mutlak suretle tek tek v..
03 Kas Halı Yıkama Aşamaları ve Genel Prosesler
0 491
Bu makalede Türkiye deki en kabul görmüş en fazla uygulama yapılan halı yıkama süreçleri ve teknikleri sınıflandırılarak anlatılmıştır.A-) Servis araç..
02 Kas Halı Lekeleri Nasıl Çıkar?
0 487
ERA 111 AĞIR HİZMET HALI LEKE SÖKÜCÜLER KULLANIM ŞEMASIEra 111 Ağır Hizmet Leke sökücüleri aşağıdaki şema yönerge doğrultusunda uygulamanız halinde çı..
01 Kas İş Hayatında Başarı İçin 10 Altın Kural
0 467
Yoğun rekabetin yaşandığı iş hayatında başarıyı getirecek ve farklılaşmayı sağlayacak önerilerilere ihtiyaç vardır.. Kariyer basamaklarını hızla tırma..
28 Eki Türkiye Sektörel Halı Yıkama Rehberi
0 203
Sektörel Halı Yıkama Rehberine Ulaşmak için Tıklayınız..
28 Eki Halı Yıkama Şampuanı Özellikleri
0 489
Era 111 moleküllerinin kiri yapıştığı yüzeyden koparıp su ortamına taşıması :Kirli bir halı Era 111 ile fırçalandığında Era 111 in hidrofobik kısmı (u..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)
Gezinme deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası.