***Baskı Kooperatifimiz***

HAYKOOP HALI YIKAMA FİRMALARININ HİZMETİNDE

Halı Yıkama Baskı Kooperatifi (HAYKOOP), Sabuncuoğlu Kimya San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde, Era 111 Halı Şampuanı ve Türkiye Halı Yıkama Kalite Kulübü ortak girişimiyle kurulmuş bir yapıdır. Hiçbir kar amacı gütmeksizin, şirketimiz ile çalışan ve Türkiye Halı Yıkama Kalite Kulübü üyesi olan halı yıkama firmalarının baskı ihtiyaçlarını, piyasadaki fiyatların çok altına, tamamen maliyetine karşılamaktadır. Büyük bir organize matbaa ile yapılan geniş çaplı bir anlaşmanın sonucunda halı yıkama firmalarına, daha önceden çalıştıkları ajansların bile maliyetlerinden daha düşük maliyete el ilanı - broşür, magnet, kuşe çıkartma - sticker, halı teslim alma fişi ve benzeri baskı ihtiyaçları karşılanmaktadır.

Tüm halı yıkama firmalarını, Sabuncuoğlu Kimya ile çalışmanın, Era 111 halı Şampuanı kullanan 6000 den fazla firmadan biri olmanın ayrıcalıklarını yaşamaya davet ediyoruz.

Fazlaca talep edilen ürünlerin fiyatları yandaki listede verilmiştir. Tasarımdan başlayarak ihtiyaçlarınızın size ulaşmasına kadar geçen tüm süreç, firmamız personeli tarafından yürütülmektedir.

Detaylı Bilgi almak için bize ulaşın:

TEL: 0 (232) 210 34 34 (Pbx-5 hat)

Sabuncuoğlu Kimya A.Ş.
Endüstriyel Kimyasallar | İthalat | Teknik Destek | Performans Kimyasalları | AR-GE
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI 35.Ü.0086 nolu İZNİYLE ÜRETİLMEKTEDİR. TÜRK MALI halı yıkama şampuanı
halı şampuanı
Whatsapp Sipariş